DVARGA
Dvarga Logotyp Full HD

Bitwa o Srebrny Longplay w Srebrnym Mieście

Nasza dvargowa banda kilka dni temu tłukła się na muzyczne topory w Tarnogórskim Centrum Kultury o srebrną nagrodę. Choć ponieśliśmy porażkę w starciu z innymi hordami, to nasza biesiada na scenie była przednia i zakończona nie lada zabawą.

DVARG RHUN KADGHAR!

Krasnoludzka ferajna w ostatnią sobotę brała udział w arcyciekawej biesiadzie muzycznej w Tarnogórskim Centrum Kultury. Chociaż nasz gig nie należał do zbyt długich, to był iście energetyczny, dvargowy i z przytupem. 

Jak wszystkim wiadomo, każdy Dvarg lubi się dobrze bawić przy kuflu, muzyce i doborowym towarzystwie. A niczego w sobotę nie zabrakło! Było przezacnie! I nasz apetyt na dobrą zabawę tylko się zaostrzył! Dziękujemy organizatorom Srebrnego Longplaya, spragnionej muzyki publiczności oraz naszym przyjaciołom, którzy przybyli na tę szaloną imprezę. Gratulujemy nagrodzonym oraz nienagrodzonym świetnych występów!

Bawiliśmy się przednio! Czekamy na więcej… więc i Wy oczekujcie naszych koncertów już całkiem niebawem.

fot. Sebastian Makara
Pozostałe newsy
Dvarga - Pod Minogą -

Poznań – Pod Minogą – Foty

Dotarły do nas foty z klubu „Pod Minogą”, w którym to postawiliśmy nasze krasnoludzkie nogi i zrobiliśmy odlotową rozwałkę wraz z zespołami „Cronica” oraz „Czarny Bez”

Czytaj więcej
Dvarga Logotyp Full HD

Dvargowy merch już na stronie

Z dniem dzisiejszym Dvarga zdecydowała się na wrzucenie na naszą jakże wspaniałą oraz iście krasnoludzką stronę sekcję z merchem. Śmiało się można zapoznać. 😈

Czytaj więcej